Krzysztof Synowiec, dziękujemy! Zbigniew Antosiewicz nowym trenerem Kaczawy!

Krzysztof Synowiec przestał być trenerem pierwszej drużyny Kaczawy. Jego następcą został Zbigniew Antosiewicz.

KRZYSZTOF SYNOWIEC jest przez wiele lat związany z naszym klubem, grając w nim jako zawodnik, trener grup młodzieżowych i finalnie trener pierwszej drużyny. Przebył tą piękną drogę, mając wiele wspaniałych chwil. Kulminacyjnym momentem był historyczny awans z drużyną do IV ligi przed dwoma laty oraz dwa wicemistrzostwa klasy okręgowej. Jedno w sezonie 2020/21, a drugie w dopiero co zakończonych rozgrywkach. Przypomnijmy, że Krzysztof pierwszym trenerem Kaczawy był przez trzy sezony, po sukcesach które odnosił z drużyną juniorów, Przyczyną rezygnacji była altruistyczna chęć dalszego rozwoju drużyny, dopuszczenie po trzech latach świeżej krwi na swoim stanowisku, które pozwoli pod okiem nowego szkoleniowca naszym młodym zawodnikom spojrzeć na piłkę także z nieco innej perspektywy.

Za całą włożoną pracę, zaangażowanie pełnym sercem w rozwój zawodników i dobro klubu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Jednocześnie chcemy z radością zaznaczyć, że Krzysztof Synowiec nie opuszcza nas na dobre i pozostanie w klubie w nieco innej roli.

___________________

Nowym trenerem pierwszej drużyny zostaje nasz dotychczasowy zawodnik ZBIGNIEW ANTOSIEWICZ. Piastował już tę funkcję w rundzie jesiennej kampanii 2015/216, kiedy to wiosną Kaczawa zajęła siódmą lokatę. Zbigniew Antosiewicz powrócił do naszego klubu ostatniej zimy, a wcześniej w swojej karierze zebrał bardzo duże piłkarskie CV jako zawodnik, natomiast jako trener sprawdzał się między innymi w Gromie Gromadzyń - Wielowieś oraz Prochowiczance Prochowice,

Życzymy powodzenia w nowej - starej roli, samych sukcesów sportowych oraz skutecznej pracy ku rozwijaniu piłkarskiego poziomu drużyny!