Transfery, transfery

W ostatnich dniach domknęliśmy kilka transferów. Oto one:

DO PIERWSZEGO ZESPOŁU KACZAWY DOŁĄCZYLI:

MARCIN KOWALSKI - doświadczony zawodnik ofensywny, słynący ze swojej dynamiki i atletyczności. Grający głównie na skrzydle, sporadycznie jako napastnik. Dla popularnego "Kowala" to powrót do Kaczawy. Występował w naszym zespole w latach 2011-18, kiedy to przyszedł z A klasowego Zakaczawia Legnica. Był jednym z architektów powrotu drużyny do klasy okręgowej. Transfer definitywny z KS Legnickie Pole, które wycofało się z rozgrywek klasy okręgowej.

ILYA KUNDRO - pochodzący z białorusi 24 letni zawodnik o inklinacjach ofensywnych. Cechuje się wysoką dynamiką i nienagannym prowadzeniem piłki oraz dużą kreatywnością. Transfer definitywny z Orkana Szczedrzykowice za Dawida Śliwińskiego.

ADAM JAROCIŃSKI - 18 letni zawodnik Prochowiczanki Prochowice. W rundzie jesiennej występował na zasadzie wypożyczenia w Victorii Orzeszków (A klasa wrocławska, grupa I). Transfer na zasadzie wypożyczenia z Prochowiczanki Prochowice.

ZBIGNIEW ANTOSIEWICZ - bardzo doświadczony obrońca, 49 lat. W swoim CV ma takie kluby jak m. in. Prochowiczanka Prochowice, Rodło Granowice, Odra Chobienia czy Pogoń Miękinia. W Kaczawie występował w roli grającego trenera w rundzie jesiennej sezonu 2015/16 skąd przyszedł po sukcesach w Gromie Gromadzyń - Wielowieś. Po pół roku przeniósł się do Prochowiczanki. Transfer definitywny z Victorii Orzeszków (drużyna wycofała się z rozgrywek).

PRZEMYSŁAW INGLOT - 16 letni zawodnik. Cechuje się sporą dynamiką i mobilnością w grze. Przewidywany do pozycji ofensywnych. Transfer definitywny z Mewy Kunice (IV liga dolnośląska zachodnia).

FILIP ZAREMBA - 18 letni bramkarz. Zdolny młody narybek, który grał w drużynach juniorskich Kaczawy w przeszłości. Transfer definitywny z Ikara Miłogostowice

Z PIERWSZEGO ZESPOŁU KACZAWY ODESZLI:

DAWID ŚLIWIŃSKI - nasz doświadczony zawodnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Orkana Szczedrzykowice (B klasa legnicka, grupa IV) za Ilya Kundro.

MYKHAILO BUTS - pochodzący z Ukrainy zawodnik rozegrał u nas rundę jesienną, w której zagrał w 8 meczach, a przez 281 minut strzelił jedną bramkę. Wypożyczenie do Polonii Bytom U19.