Drużyny bez punktów przyjadą do Bieniowic

Zarówno Górnik Lubin jak i Odra Rzeczyca przegrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze w tym sezonie. W weekend przyjadą się zmierzyć do Bieniowic z naszymi drużynami.

Górnik Lubin w zeszłym sezonie długo kręcił się koło czołówki ligi, ale w ostateczności wobec reformy ligowej musiał walczyć o ligowy byt - z sukcesem. Bieżące rozgrywki układają się jednak fatalnie dla podopiecznych Karola Gracza. Średnio tracą ponad 5 bramki na mecz, strzelając poniżej jednej. W dodatku najważniejsza statystyka - punktów, wciąż wskazuje okrągłe zero. Tydzień temu przegrali z liderem aż 0:6, choć wynik może wydawać się złudny; do 54' Sparta wygrywała skromnie, 0:1. Kaczawa z kolei musiała uznać wyższość Iskry Kochlice w stosunku 3:1. Obie drużyny dzielą 4 lokaty w tabeli i 8 punktów różnicy. W poprzednim sezonie w Bieniowicach 5:2 wygrała nasza drużyna 5:2, natomiast w rewanżu był remis 1:1

Na mecz zapraszamy do Bieniowic w sobotę, 7 października, na godzinę 16:00. Jako arbiter główny został delegowany Pan Mateusz Witkowski z Legnicy, natomiast na boku pomogą mu Weronika Mrozik oraz Marcin Sołdaczuk.

____________

Także Odra Rzeczyca nie może zaliczyć obecnej kampanii do udanej. W 6 meczach zdobyła 6 bramek, tracąc średnio także ponad 5 goli na mecz. Wszystkie dotychczasowe mecze kończyły się porażką. Największa przegrana do 0:10 miała miejsce z KS Kłopotowem - Osiek, natomiast przed tygodniem nasi najbliżsi rywale przegrali 2:4 z KS Rusko, choć do 81' wygrywali 2:1. Kaczawa II Bieniowice na razie wygrała jeden mecz, z Rycerzem Legnickie Pole (3:4). W poprzednim sezonie na murawie oba bezpośrednie mecze zostały pewnie wygrane przez Kaczawę II. W rewanżu (2:7 zmienione na 3:0) w dość nieciekawej atmosferze został uznany walkower na rzecz gospodarzy  Co ciekawe, mimo braku punktów drużyna z Rzeczycy zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce, będąc lepszą od Korony Kawice.

Spotkanie odbędzie się w Bieniowicach w niedzielę, 8 października, o godzinie 11:00. Poprowadzi je Pan Arkadiusz Banach z delegatury lubińskiej, a wesprą go Kajetan Kasprzyk oraz Patryk Wojciechowski. Zapraszamy!