Chojnowianka i Rycerz rywalami Kaczawy.

Chojnowianka Chojnów i Rycerz Legnickie Pole niedzielnymi rywalami Kaczawy.

Chojnowianka Chojnów gra nieco w kratkę wiosną, lecz dalej to drużyna z podium tabeli klasy okręgowej. W rundzie rewanżowej wygrali tylko jeden mecz, w Lubinie z Górnikiem. Do tego dochodzą trzy porażki: Iskra Kochlice, Sokół i Zryw oraz przed tygodniem remis z liderem z Grębocic. Wszystko to spowodowało spadek z pozycji wicelidera, co wcale nie oznacza łatwej przeprawy dla Kaczawy. Nasi rywale jesienią przegrali tylko jeden mecz. W dodatku w bezpośrednich meczach w ostatnich latach nawet gry Chojnowianka spadała z ligi, potrafiła sprawić nam gorzką lekcję futbolu (w rewanżu zwyciężyliśmy). Jesienią to także rywale zdecydowanie wygrali w Chojnowie. Nasza drużyna także przeplata dobre mecze ze słabymi, choć na pewno jest chęć rehabilitacji za ostatnią porażkę w Górze.

Na mecz zapraszamy do Bieniowic w niedzielę, 14 kwietnia, na godzinę 16:00. Rozjemcą głównym będzie Pan Dawid Wolan, a pomogą mu Krzysztof Dziedzic oraz Jakub Karkowski.

___________

Druga drużyna także przegrała poprzednią potyczkę Przerwało to serię zwycięstw Kaczawy II Bieniowice. Zgoła inna sytuacja jest w Legnickim Polu, gdzie po kilku porażkach Rycerze wygrali dwa tygodnie temu z Odrą Rzeczyca. Tydzień temu miała miejsce pauza (KS Rusko wycofało się z ligi). W naszym poprzednim meczu wygraliśmy 3:4. Fenomenalną formą wykazał się wówczas Patryk Oleksy, ratujący na bramce Kaczawę we wręcz niebywałych sytuacjach, Miejmy nadzieję, że jutro nasi zawodnicy dorównają do tego poziomu i finalnie zejdą z boiska w dobrych nastrojach.

Na spotkanie zapraszamy do Legnickiego Pola w niedzielę, 14 kwietnia, na godzinę 14:30. Arbitrem będzie Pan Dawid Rokitnicki, a na bokach wesprą go Jacek Saskowski i Krzysztof Nowak.