Zamet Przemków rywalem w ramach 9 kolejki ligowej

Kaczawa podejmie na własnym boisku kolejną drużynę z Przemkowa. Do Bieniowic przyjedzie Zamet Przemków.

Drużyna grającego trenera Daniela Dudkiewicza złapała ostatnimi czasy wiatr w żagle. Wygrali trzy kolejne spotkania (z Czarnymi Rokitki, Chojnowianką Chojnów i Pogonią Góra), a w czterech kolejnych są niepokonani (wcześniejszy remis z Płomieniem Radwanice). W ostatnim spotkaniu swój dzień miał 27-letni Krzysztof Szymkowiak, który ustrzelił hattricka. Tuż po jego trzeciej bramce zawodnik Pogoni dostał czerwoną kartkę, lecz mimo osłabienia goście zdołali jeszcze strzelić gola honorowego, ustalając wynik meczu na 4:1.

Kaczawa ma wręcz odwrotną passę. Udało się zapunktować w tylko jednym z ostatnich pięciu spotkań, gdy pokonaliśmy na wyjeździe ostatnią drużynę tabeli, Hutę Przemków. Widoczny był także brak wykluczonego za kartki Dominika Wiśniewskiego. To on jako ostatni zdobył bramkę dla Kaczawy, zdobywając w Przemkowie hattricka. Od tego czasu przez 189 minut nasza drużyna pozostaje bez gola. Czas na przełamanie.

Na mecz zapraszamy do Bieniowic w sobotę, 6 października, o godzinie 16:00. Arbitrem pojedynku będzie Pan Tomasz Bogus.

_________________________________________________________________________________________

Drużyna rezerw w ostatnim domowym meczu pokonała u siebie  Zryw Stary Łom. Był to powrót do victorii po 3 meczach, w których uciułaliśmy zaledwie punkt. Teraz drużynę Radosława Wrońskiego czeka wyjazd do Chocianowca, na spotkanie z tamtejszym Kryształem. Gospodarze po dość niemrawym początku ligi ostatnio radzą sobie rewelacyjnie. Odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu. Obecnie mają identyczny bilans z Kaczawą - 4 zwycięstwa, 1 remis i dwie porażki. Nasza ekipa zajmuje pozycję o jedną wyższą w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek. Ten mecz może to zmienić.

Na spotkanie zapraszamy serdecznie do Chocianowca, w niedzielę, 7 października, o godzinie 11:00.