Woźniak i Osmański nowymi zawodnikami Kaczawy

Po kilku tygodniach testów do drużyny dołączyło dwóch nowych zawodników - Przemysław Woźniak oraz Krystian Osmański.

Obaj są persepktywicznymi, młodymi zawodnikami. Trenowali z nami podczas całych przygotowań zimowych oraz byli testowani w sparingach, po których zrobili dobre wrażenie. Dzięki temu sztab szkoleniowy zdecydował się na ich dołączenie do drużyny, licząc na realne wsparcie w czasie nadchodzącej kampanii wiosennej.

Przemysław Woźniak - zawodnik niespełna 21 letni. Podobnie jak nasz trener przyszedł do nas z Konfeksu Legnica. Najlepiej odnajduje się w środku pola, grając przeważnie jako defensywny pomocnik. Doskonale czuje się z piłką przy nodze, którą potrafi mądrze rozprowadzić i odpowiednio przyspieszyć grę.

Krystian Osmański - był już u nas na testach przedsezonowych, gdzie zrobił pozytywne wrażenie na sztabie trenerskim. Krystian przyszedł do nas z GKS Raciborowice. Jego poprzednia drużyna jest spadkowiczem z jeleniogórskiej ligi okręgowej, jednak w A klasie mocno rozczarowuje zajmując dopiero przedostatnią, trzynastą pozycję. Krystian jest posiadającym dobre warunki fizyczne jak na  swój młody wiek zawodnikiem. Na boisku możemy go zobaczyć w obronie, głównie na jej środku.

Obu Panom gratulujemy dobrego wyboru i liczymy na udane występy w barwach Kaczawy!