Wielka piłkarska Sobota

W Wielką Sobotę rozegramy zaległy mecz 16 kolejki klasy okręgowej.

Mecz odbędzie się w ramach pierwszej wiosennej kolejki ligowej, która nie mogła się odbyć 11 marca ze względu na złe warunki atmosferyczne. Rywalem będzie Odra Chobienia.

Rywale z Chobieni są rewelacją rundy jesiennej, którą skończyli na drugim miejscu, a więc tuż za zdecydowanym liderem z Prochowic.Obecnie zajmują 4 miejsce. Spowodowane jest to jednak tym, że drużyny, które ją wyprzedziły (Konfeks oraz Sparta) rozegrały już po dwa spotkania wiosenne, zdobywając kolejno 4 i 3 punkty. Dla naszych rywali mecz z Kaczawą będzie inauguracją rozgrywek w tym roku, gdyż jak dotąd nie udało się Odrze rozegrać ani jednego z trzech zaplanowanych meczów (oprócz pojedynku z nami także wyjazdu do Kochlic i domowej potyczki z Księginicami).

W pierwszym meczu sezonu po dość fizycznym meczu gospodarze wygrali 3:0 po bramkach KorolewiczaBagińskiego i Jagodzińskiego. Wynik tamtego meczu rozstrzygnął się w walce powietrznej, gdyż pierwsze dwie bramki padły po wysokich dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry. Mamy nadzieję, że tym razem także wygrają gospodarze.

Na mecz zapraszamy na boczny stadion w parku miejskim w Legnicy, przy ul. Hetmańskiej 2,w Wielką Sobotę, 31 marca, o godzinie 12:00. Oprócz naszego meczu w tym dniu odbędą się także dwa inne zaległe spotkania 16 kolejki: Zamet Przemków vs KS Legnickie Pole oraz Iskra Kochlice vs Prochowiczanka Prochowice.

Mecz poprowadzi Pan Kacper Gontarek. W tym sezonie arbiter był już dla nas szczęśliwy, sędziując wysoko wygraną potyczkę z GKS Męcinka

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszym!

UWAGA! Informacja dla zmotoryzowanych: ze względu na mecz Miedź - Chrobry nie będzie można zostawić auta na terenie stadionu. Sugerowane parkingi to ulice Korfantego, Mickiewicza lub Jordana.