Unia Rosochata rywalem Kaczawy II

Tylko jedno spotkanie w tym tygodniu. Kaczawa II Bieniowice zmierzy się na wyjeździe z Unią Rosochatą.

Unia rozpoczęła ten rok od domowego zwycięstwa z Odrą Rzeczyca 2:1, niemniej potem przyszły dwie porażki z Tęczą Kwietno i Orłem Pichorowice, więc od miesiąca pozostaje bez punktów. Nasza drużyna z kolei przegrała z Orkanem, ale poza tym dwa razy zwycięsko schodziła z boiska: wygrana z Poledr-a Damianowo i Zrywem Chełm. Kaczawa II ma dzięki temu jeden punkt przewagi nad jutrzejszym rywalem, co dodaje smaczku tej rywalizacji. W pierwszym jesiennym meczu ponieśliśmy wysoką porażkę 4:0, co dodatkowo wpływa na ambicje i chęć rewanżu naszych zawodników. Ze względu na zły stan boiska w Bieniowicach spotkanie odbędzie się ponownie w Rosochatej.

Na mecz zapraszamy na stadion do Rosochatej w niedzielę, 23 kwietnia, na godzinę 11:00. Arbitrem głównym będzie Pan Arkadiusz Błachaniec, a jego asystentami Marcin Żmuda oraz Marko Pawliszczy.

Serdecznie zapraszamy!

Pierwsza drużyna Kaczawy odbywa pauzę ze względu na wycofanie się z ligi KS Legnickie Pole. Podopieczni Krzysztofa Synowca automatycznie będą mogli sobie dopisać 3 punkty za walkower.