Transfery na linii Kaczawa - Konfeks

Maciej Swędzikiewicz wrócił z półrocznego wypożyczenia do klubu macierzystego. Dominik Wiśniewski ponownie został zawodnikiem Kaczawy.

Maciej Swędzikiewicz został wypożyczony z Konfeksu Legnica w przerwie zimowej minionego sezonu. Po udanej wiośnie w barwach naszej drużyny, klub macierzysty zdecydował się na powrót swojego młodego zawodnika. Reprezentując Kaczawę Maciek zagrał w 15 meczach, rozgrywając 947 minut i strzelając dwie bramki (z Gromem oraz z Hutą). Serdecznie dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie i pełne zaangażowanie na boisku. Życzymy rozwoju kariery piłkarskiej!

Dominik Wiśniewski został natomiast nowym-starym nabytkiem Kaczawy. Już wcześniej grał w naszych barwach przez rok, występując w sezonie 2015/16 pod okiem najpierw trenera Zbigniewa Antosiewicza, a potem Krzysztofa Tworka. Następnie jako wychowanek Konfeksu powrócił do swojego klubu, gdzie z powodzeniem grał na szpicy przez ostatnie dwa sezony. Teraz został ponownie graczem Kaczawy. Dominik jest niezwykle atletycznym jak na swój wiek oraz rosłym zawodnikiem, posiadającym instynkt prawdziwego snajpera. Życzymy samych udanych występów w naszym klubie!

Zarówno Kaczawa jak i Konfeks spotkają się już w ramach drugiej kolejki ligowej, 18 sierpnia przy ul. Grabskiego w Legnicy.