Rezerwy gromią ostatnią drużynę tabeli

Drużyna rezerw wciąż dominuje w swoim królestwie, jakim jest boisko w Bieniowicach.

Start Osetnica to drużyna, która przed 9 kolejką gier zamykała ligową tabelę. Faworyt spotkania mógł być więc tylko jeden - drużyna rezerw Kaczawy. Od początku meczu to gospodarze wykazywali się wyższą kulturą gry. Nie przekładało się to jednak na wynik, który długo pozostawał bezbramkowy. Rozczarowującym 0:0 zakończyła się pierwsza część spotkania.

Brak bramek ewidentnie podrażnił ambicję Bieniowiczan, którzy dalej konsekwentnie parli do przodu, szukając otwarcia wyniku. Udało się dopiero w 55', kiedy to Adam Kasperowicz bardzo dobrze dośrodkowuje do Sylwestra Brzózki, a ten jak zwykle nie zawodzi i umieszcza piłkę w siatce. Z podopiecznych Radosława Wrońskiego zeszło pewne ciśnienie, tak samo jak z rywali nadzieja na wywiezienie dobrego wyniku. Było wiadomo, że worek z bramkami dopiero się otworzył i 1:0 to jeszcze nie koniec. Kolejne dwa trafienia ponownie są zapisane na konto Sylwestra Brzózki, który tego dnia zaliczył klasycznego hat-tricka! Konto strzelców uzupełnił Daniel Taraciński, Radosław Wroński oraz rekonwalescent Adam Kasperowicz. Ostatecznie Kaczawa II Bieniowice pokonuje Start Osetnica 6:0.

Po tym meczu Kaczawa zajmuje 6 miejsce. W dwóch hitach kolejki Iskra II Kochlice straciła prowadzenie na minutę przed końcem i podzieliła się punktami z Arką Trzebnice. Sytuację wykorzystał Ikar Miłogostowice, który rozgromił Huzara Raszówkę 7:1 i awansował na pozycję wicelidera.