Podsumowanie rundy jesiennej w B klasie

Poniżej przedstawiamy liczbowe podsumowanie rundy jesiennej naszych rezerw w rozgrywkach legnickiej grupy IV B klasy.

Kaczawa skończyła rundę na piątym miejscu w tabeli, z dorobkiem 21 punktów (średnio 1,75 pkt / mecz), strzelając 51 bramek (4,25/mecz) oraz tracąc 43 (3,58/mecz). Nasze konto strzeleckie jest 4 rezultatem w lidze, natomiast pod kątem straconych bramek dopiero 9. Wygraliśmy 7 spotkań (trzeci wynik w lidze), przegraliśmy 5 (piąty wynik w lidze). Remisów nie było.

Mecze domowe: 9 punktów na 18 możliwych: 3 zwycięstwa (Odra*, Korona, Zryw*), 3 porażki (Unia*, Cicha Woda, Orzeł Pichorowice).26 strzelonych bramek (4,3/mecz) i 13 straconych (3,6/mecz)

* mecze w roli gospodarza rozgrywane na wyjeździe

Mecze wyjazdowe:  4 zwycięstwa (Polder-a, Orzeł Konary, Dynamo, Tęcza), 2 porażki (Prochowiczanka, Orkan). 25 strzelonych bramek (4,16/mecz) i 21 straconych (3,5/mecz).

W 12 spotkaniach udział wzięło aż 29 zawodników, z czego 19 wpisało się do kajetu sędziego jako strzelcy bramek. Najwięcej na boisku spędzili: Kamil Czepiel (po 1080 minut), Krzysztof Kuźbik (1035) oraz Piotr Niedbała (990).