Pierwsze halowe punkty

Drużyna Bieniowic wygrała swój pierwszy mecz w lidze halowej.

Od początku to drużyna Raf-Kop-Budu przeważała na boisku. Każdy z zawodników mógł dać z siebie maksa, gdyż do dyspozycji trenera Grzegorza Omańskiego było aż 13 graczy. Pierwsze uderzenie przyszło w 5', kiedy to Szymon Janeczko po rzucie wolnym idealnie wystawia piłkę do Radosława Wrońskiego, a ten lewą nogą ładuje piłkę w siatce. 2 minuty później mający ogromne doświadczenie w grze trawiastej (m.in. Stomil Olsztyn, ŁKS Łódź, Polonia Warszawa, KSZO Ostrowiec i w końcu Miedź Legnica) obecny zawodnik IV-ligowego Apisu Jędrzychowice - Adrian Woźniczka - pokonał Mateusza Giedrojcia z rzutu karnego. Do przerwy 1:1.

Już po kilkudziesięciu sekundach drugiej odsłony meczu Raf-Kop-Bud ponownie wyszedł na prowadzenie. Tym razem Adrian Woźniczka na skutek błędu technicznego stracił piłkę. Od razu dopadł jej Dominik Wiśniewski i strzałem między nogami pokonał bramkarza rywala. W ciągu kolejnych akcji Dominik mógł jeszcze przynajmniej trzykrotnie zapunktować, lecz zabrakło skuteczności, a świetnie w bramce flashnetu uwijał się ich goalkeeper. Swoją okazję miał też Michał Śliwiński, ale w sytuacji sam na sam przelobował nie tylko bramkarza, ale i bramkę. W 33' Dominik Wiśniewski dostał podanie, po którym przed nim stała już tylko pusta bramka i podwyższył na 3:1. W ostatniej akcji meczu, na 2 sekundy przed syreną końcową, rozmiary porażki zmniejszył Grządkowski.

Po dwóch bramkach Dominika Wiśniewskiego i jednej Radosława Wrońskiego Raf-Kop-Bud pokonał Flashnet Internet 3:2.