Na finiszu sezonu pojedynek z kolejną Odrą. Tym razem tą z Chobieni.

Przedostatnia kolejka ligowa to drugi z rzędu pojedynek z Odrą. Tym razem Bieniowiczanie zmierzą się z zawodnikami Odry Chobienia.

Nasi najbliżsi rywale nie mieli ostatnio dobrej passy. W ciągu miesiąca przegrali 3 spotkania, tracąc w nich aż 20 bramek, a strzelając tylko 3. Przełamanie przyszło przed tygodniem w meczu z Konfeksem Legnica. Rozluźniona jasną sytuacją w tabeli drużyna Andrzeja Kisiela dała się pokonać na wyjeździe 3:1. Co prawda to goście szybko, bo już w 12' wyszli na prowadzenie. Notabene po bramce byłego napastnika Kaczawy - Dominika Wiśniewskiego. Niemniej w drugiej połowie Odra zadała trzy ciosy i ostatecznie wygrała.

Kaczawa w poprzedniej kolejce rywalizowała z Odrą Ścinawa, a więc liderem, a obecnie już świeżo upieczonym czwartoligowcem. Ponieważ nie udało się wywieźć z ciężkiego terenu żadnego punktu, a Odra Chobienia niespodziewanie wygrała, obie drużyny ponownie zamieniły się miejscami. Obecnie plasujemy się na 13 miejscu ze stratą dwóch oczek do ekipy trenera Andrzeja Słowakiewicza.

W przypadku wygranej Kaczawa awansuje o jedną pozycję i znajdzie się na 12 miejscu, które z całą pewnością daje utrzymanie. W ostatniej kolejce obie drużyny zmierzą się z zespołami z czuba tabeli - Kaczawa podejmie na wyjeździe Górnik Złotoryja, a Odra u siebie Iskrę Księginice. W jesiennym pojedynku Kaczawa przegrała w Chobieni 4-0.

W sobotę nie będą mogli wystąpić: Karol Nikodem, Damian Domagała, Mateusz Łoziński (powody pozasportowe) oraz Dariusz Komaniecki i Michał Raczkowski (kontuzje).

Na spotkanie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion Kaczawy w Bieniowicach w sobotę, 10 czerwca, na godzinę 17:00.