Mecz z Gromem odwołany

Jutrzejszy mecz z Gromem Gromadzyń - Wielowieś został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Miała to być piąta kolejka na wiosnę oraz piąty mecz, który Grom rozegra na swoim boisku. Niestety murawa w Gromadzyniu pozostawia bardzo dużo do życzenia. W efekcie pierwsze dwie kolejki zostały rozegrane na sztucznym boisku w legnickim parku miejskim (z Odrą Ścinawa i Odrą Chobienia). Trzeci mecz z Górnikiem Złotoryja został odwołany, natomiast tydzień temu mecz odbył się w kiepskich warunkach w Gromadzyniu.

Tym razem gospodarze ponownie zdecydowali się odwołać spotkanie. Co ciekawe, w rundzie jesiennej mecz w Bieniowicach także nie odbył się zgodnie z planem, z tych samych powodów. Rozegrany po zakończeniu sezonu zasadniczego (27 listopada) zakończył się okazałym zwycięstwem Kaczawy 5:1.

Nowy termin spotkania to środa, 26 kwietnia, godzina 17:30.

Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne, dla Kaczawy odwołanie meczu z Gromem oznacza przerwę w rozgrywkach na 3 tygodnie. Kolejny mecz rozegramy 22-23 kwietnia, u siebie, z Kuźnią Jawor.