Mecz bezpośrednich sąsiadów z tabeli

W sobotę czeka nas mecz bezpośredni z Błękitnymi Koskowice, którzy wyprzedzają nas w tabeli o punkt.

Nasi jutrzejsi rywale z sąsiedniego powiatu rozpoczęli wiosnę podobnie jak Kaczawa, to znaczy od zwycięstwa, by potem jednak odnotować porażkę. O ile jednak nasza drużyna przegrała w piłkarskim wyniku w Legnicy, o tyle 5:0 w Grębocicach chwały koskowiczanom nie przynosi. Nawet mimo faktu, że pojechali do lidera. Starcie zapowiada się niezwykle interesująco, gdy różnica w tabeli wynosi zaledwie jeden punkt; Błękitni wyprzedzają nas bezpośrednio, zajmując dziesiątą lokatę. Jest to idealna okazja aby wskoczyć o pozycję wyżej, a nawet zrównać się ze Stalą Chocianów (Stal zagra w Legnicy).

Na spotkanie zapraszamy w sobotę, 23 marca, na godzinę 15:00 do Koskowic. Sędzią głównym będzie Pan Mariusz Kaczmarek, a na bokach pomogą mu Sylwia Urszulak oraz Grzegorz Woronok.