Marcin Kowalski w Zrywie Kłębanowice. Dziękujemy!

Marcin Kowalski zdecydował się przenieść do beniaminka ligi okręgowej.

Popularny Kowal przeszedł do Kaczawy w 2011 roku. Po rozpadzie Zakaczawia Legnica i spadku naszego zespołu do A klasy wzmocnił go wraz z innymi ex-Zakaczawianami: Sylwestrem Brzózką, Mariuszem Kudłą, Patrykiem Kaźmierczakiem, Adamem i Markiem Serendą oraz trenerem Sławomirem Kułykiem. Wraz z Sylwkiem i Chmurą siali popłoch w blokach defensywnych rywali, stanowiąc najgroźniejsze trio ówczesnej A klasy. Przez 3 lata walczył i w końcu wywalczył z naszą drużyną awans. Potem był podstawowym skrzydłowym w okręgówce, a kibice na pewno zapamiętają go ze swojej ambicji, szybkości i siły fizycznej.

W tym sezonie Marcin postanowił spróbować swoich sił w barwach Zrywu Kłębanowice, który debiutuje w lidze okręgowej. Życzymy powodzenia! W imieniu kibiców, kolegów z zespołu oraz całego sztabu dziękujemy za pozostawione na boisku serce, zdrowie. Oczywiście Marcin - jako przyjaciel Kaczawy - jest mile widziany na trybunach oraz spotkaniach zespołu po meczach.

Dziękujemy Kowal !