Kaczawa II podejmie u siebie Orzeł Konary.

Dopiero drugi mecz w tym roku przed własną publicznością drużyny rezerw. Kaczawa II zagra u siebie z Orłem Konary. Mecz pierwszego zespołu z Dębem Stowarzyszenie Siedliska został przeniesiony na 10 maja.

Przyjezdni zdecydowanie nie mogą dobrze mówić o bieżącej kampanii. Z 4 punktami zamykają stawkę, mając aż 5 oczek straty do następnej Korony. Orzeł punktował jedynie w Chełmie w meczu ze Zrywem oraz u siebie w pojedynku z rzeczoną drużyną z Kawic. Ponadto odnotowali aż 15 porażek, tracąc przy tym prawie setkę bramek. To najgorsza obrona w stawce, natomiast rezultat strzelecki także jest najsłabszy - tylko 20 goli. Nie oznacza to, że będzie łatwo. Jesienią nasza drużyna była blisko porażki, przegrywając do 75 minuty. Wówczas do akcji wkroczył jednak Kamil Czepiel, który przy asyście Jarosława Omańskiego wydostał naszą ekipę z tarapatów, zapewniając 3 punkty. Istnieje dobra okazja na przedłużenie serii zwycięstw do trzech oraz realna szansa na ponowne wskoczenie na 3 miejsce. Aktualnie zajmujemy piątą lokatę.

Na mecz zapraszamy w niedzielę, 30 kwietnia na godzinę 11:00 do Bieniowic. Arbitrem głównym będzie Pan Kamil Sobczak z delegatury legnickiej, natomiast na bokach wspomogą go Patryk Sobczak oraz Jakub Sobczak.

_______________

Pierwsza drużyna Kaczawy pozostanie bez gry w ten weekend. Nasz rywal Dąb Stowarzyszenie Siedliska poprosił o przeniesienie spotkania na 10 maja.