Iskra Kochlice na przetarcie

Jutro rozegramy pierwszy sparing w okresie przygotowawczym.

Po 3 seriach treningowych, z czego 2 były przeznaczone na wyrobienie kondycji, przyszedł czas na pierwszy test mecz. Pierwszy, gdyż ubiegłotygodniowy z Unią Miłoradzice nie odbył się z powodu braków kadrowych rywala.

Rywalem początkowo miała być Pogoń Świerzawa, ale ostatecznie zagramy z Iskrą Kochlice. Dobrze znany nam rywal uplasował się w zeszłym sezonie tuż pod nami, bo na 13 miejscu w tabeli. Jesienią w Kochlicach zremisowaliśmy 2:2, natomiast w rewanżu udało się odczarować klątwę Iskry i w końcu po latach wygraliśmy mecz o punkty rezultatem 1:0.

Mecz odbędzie się jutro, tj. w sobotę, 21 lipca, o godzinie 17:00 w Bieniowicach. Zbiórka zawodników punktualnie o godzinie 15:45.

Powołania: Miłosz Kudłacz, Mateusz Giedrojć, Krzysztof Bienia, Adam Kasperowicz, Damian Domagała, Rafał Stępień, Kamil Kontraktewicz, Michał Śliwiński, Piotr Niedbała, Dariusz Komaniecki, Adrian Ceglarski, Krystian Ceglarski, Dominik Wiśniewski, Michał Raczkowski, Szymon Janeczko, Marcin Kowalski, Maciej Swędzikiewicz, Radosław Wroński.