Eksperymentalny sparing z Iskrą Kochlice. Jutro turniej Oldboy'ów

Kaczawa przegrała w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi okręgowej. W meczu w Kochlicach w trzech tercjach zostały przetestowane różne warianty.

Mecz został podzielony na 3 tercje, aby można było przetestować różne warianty kadrowe oraz taktyczne. Ostatecznie Iskra wygrała 5-1, a honorową bramkę dla Kaczawy na 2-1 strzelił Marcin Kowalski.  Był to ostatni sparing przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem ligowym.

______________________________________________________________________________________

Jutro o godzinie 10 w Bienowicach zostanie rozegrany turniej Oldboy'ów. Uczestniczyć w nim będą dwie drużyny z naszego regionu: Iskra Kochlice, Kaczawa Bieniowice, oraz dwie lubuskie ekipy: Lechia Zielona Góra, a także Pogoń Lech Świebodzin. Zapraszamy wszystkich chętnych kibiców do dopingowania naszej drużyny!