Dariusz Komaniecki świętuje urodziny

Trzydzieści jeden lat temu, w przeddzień Bożego Narodzenia, na świat przyszedł Dariusz Komaniecki.

Darek to wiceprezes zarządu Kaczawy, kapitan pierwszej drużyny oraz etatowy zawodnik naszego klubu, od lat reprezentujący barwy klubu z Bieniowic. W latach młodości trenował w drużynach juniorskich Miedzi, lecz swoją dorosłą karierę spędził w rodzimej miejscowości. Charakteryzuje się niezwykłą walecznością na murawie, będąc wzorem dla młodszego pokolenia zawodników.

W dniu urodziny życzymy w imieniu klubu, tj zawodników, pozostałej części zarządu i kibiców dalszej realizacji siebie w barwach Kaczawy, a na polu prywatnym dużo szczęścia i zdrowia.

Wszystkiego najlepszego, Komandos!

Zdjęcie na okładce pochodzi z meczu ligi okręgowej w Siedliskach: Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Kaczawa Bieniowice (3:1), 22.VIII.2010 r.