Auto Zamrzyk tylko postraszył Raf-Kop-Bud Bieniowice

Drugim zwycięstwem dla bieniowickiego zespołu zakończyła się czwarta seria gier Legnickiej Ligi Halowej.

Drużyna prowadzona przez Grzegorza Omańskiego zwyciężyła swój drugi mecz. Przypomnijmy, że jak dotąd udało się rozegrać tylko 3 spotkania, gdyż mecz sprzed tygodnia z KS Legnickie Pole został przełożony. W inauguracyjnym spotkaniu ze strażacką drużyną Fire przegraliśmy 1:3, natomiast tydzień później wygraliśmy z Flashnet Internet 3:2.

W przedświątecznym spotkaniu padło aż 10 bramek. Trzy strzelili rywale, a pozostałe padły łupem Raf-Kop-Budu Cztery gole zanotował Michał Śliwiński, dwie Adam Kasperowicz, a jedno trafienie Patryk Szwedzik. W drużynie przeciwników wystąpił wieloletni gracz Kaczawy - Marcin Kowalski.

Po zwycięstwie 7:3 Raf-Kop-Bud ma na koncie 6 punktów.