4, 5 czy 7? Ile punktów będzie miała Kaczawa po weekendzie?

W nadchodzący wielkimi krokami weekend Kaczawa powalczy o kolejne ligowe punkty. Rywalem Iskra Księginice.

Księgieniczanie w obecnych rozgrywkach plasują się w górnej połowie tabeli, bo na szóstej pozycji. Jak dotąd wygrali 3 spotkania, dwa razy dzielili się punktami (w obu ostatnich kolejkach - z Konfeksem i Gromem), a raz musieli uznać wyższość rywala z Chobieni. W poprzednim sezonie Iskra dwukrotnie okazywała się lepsza od Kaczawy. Jesienią wygrali w Bieniowicach 0:4, będąc ówcześnie rewelacją rozgrywek. W przerwie zimowej piastowali pozycję wicelidera, ustępując jedynie Odrze Ścinawa. Aż do kolejek czerwcowych walczyli o awans, lecz ostatecznie zakończyli na piątym miejscu. W meczu rewanżowym nieznacznie pokonali naszą drużynę 2:1, choć przez całą drugą połowe grali w osłabieniu.

Kaczawa we wrześniowych meczach prezentowała prawdziwy rollercoaster zarówno jeśli chodzi o styl gry, jak i wyniki. Od 7:0 z Gromem, poprzez 2:2 z Konfeksem i 1:3 z Zametem, aż po 0:7 w pucharze z Zagłębiem Lubin II (pogromcy Kaczawy zmierzą się w kolejnej rundzie z inną drużyną z okręgówki, Spartą Rudna).

Na mecz zapraszamy do Bieniowic w sobotę, 23 września, o godzinie 16:00. Sędzią głównym spotkania będzie Pan Łukasz Jasiński. Na liniach pomagać mu będą Panowie Marcin Halicz i Piotr Frączek.